Atribuită
Cumpărare directă
BANDAJ ELASTIC 70% 10CMX4.5M 52,0,82, 42,64. LEUCOPLAST CU OXID DE ZINC ROLA 2.5CMX5M 55, 1,53, 84,15, RIVANOL 0,1% 200ml 31, 1,7, 52,70. ALBASTRU DE METIL 1% 25ml 25, 1,7, 42,50. APA OXIGENATA 3% 200ml 121, 1,90, 229,90. APASATOARE LIMBA STERILE X100 MINUT 28,8,00, 224,00.
- Număr anunț
- DA26754471
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
- Cod CPV
- 33680000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595,89 RON
- Valoare atribuită
- 595,89 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.