Atribuită Cumpărare directă

Banda /Scotch transparent 48/66 lat Marker Schneider albs/ro/ng/verde Folie protectie A4 30 microni Dosar PVC

Număr anunț
DA26752793
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44424200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,10 RON
Valoare atribuită
191,10 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,10 RON

din 191,10 RON estimat