Atribuită Cumpărare directă

CARTUS CERNEALA BLACK (120 PAG) ORIGINAL HP DJ 2320 2710 2722 4120 4130 Negru

Număr anunț
DA26740873
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL TARANULUI ROMAN DIN BUCURESTI (CUI 4192480)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,32 RON
Valoare atribuită
267,32 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,32 RON

din 267,32 RON estimat