Atribuită Cumpărare directă

textul pentru inscriptionare, culoarea si masurile vorfi specificate in comanda

Număr anunț
DA26746245
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
MAT EXCLUSIV S.R.L. (CUI 40293600)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.475 RON
Valoare atribuită
79.475 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.475 RON

din 79.475 RON estimat