Atribuită Cumpărare directă

Formular F3, 3 ex. autocopiative (albastru, roșu, verde), 10.000 serii, seria C, de la nr. 6.920.701 până la nr. 6.930.700. Carnete A4,50 seturi, hartie autocopiativa 3 exemplare, tiparit 2 culori, rizuire primul si al doilea exemplar, coperta dubla din carton duplex.

Număr anunț
DA26740177
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.136 RON
Valoare atribuită
2.136 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.136 RON

din 2.136 RON estimat