Atribuită Cumpărare directă

Tavite negre de cantarire 140x140 mm, forma patrata, set de 1000buc, Varfuri 1000ul, set de 1000buc, Magneti agitatori 2cm, 10buc/set

Număr anunț
DA26736673
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.145 RON
Valoare atribuită
1.145 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.145 RON

din 1.145 RON estimat