Atribuită
Cumpărare directă
Ghilotina i135 PermFum este un insecticid pe baza de aerosol de unica folosinta ce produce un fum similar termonebulizarii prin eliberarea unui fum insecticid ce patrunde in spatiile greu accesibile (crapaturi, fisuri, sisteme de ventilatie si alte spatii de dimensiuni reduse.) ubstanta activa: Permetrin 13.25 % Daunatorii vizati: Diferite insecte taratoare si zburatoare cum ar fi muste de casa, musculita de fructe, tantari, viespi, molii, purici, plosnite de pat, furnici, gandaci de bucatarie si insectele daunatoare de depozit, inclusiv gandacul de Surinam (Oryzaephilus surinamensis) si gargarita cerealelor. Se poate folosi in uz casnic, zone de igiena publica, inclusiv spitale, cladiri industriale sau municipale si in spatii de depozitare a marfurilor (depozite, magazii, containere, s.a.). Se poate utiliza si in gradinile zoologice, cabinete veterinare sau laboratoare. (Cu exceptia tarcurilor de animale sau custi). Nu folositi direct pe cereale sau in depozitele de cereale goale. Rata de aplicare: Un generator de fum acopera: 400 m3 pentru insecte zburatoare 100 m3 pentru purici sau molii textile 25 m3 pentru plosnite de pat, furnici si gandaci
- Număr anunț
- DA26737383
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 24452000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699,75 RON
- Valoare atribuită
- 699,75 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.