Atribuită Cumpărare directă

Mini PC Raspberry Pi 8GB: 1 x RASPBERRY PI 4 MODEL B 8GB CL2864 1 x ALIMENTATOR RASPBERRY PI 4 CL929 1 x MICROSD KINGSTON 16GB CANVAS SELECT PLUS CU ADAPTOR SD CL342 1 x CARCASA OFICIALA RASPBERRY PI 4 MODEL B CL1277 1 x adaptor-ethernet-usb-3-0-tp-link-ue300-gigabit-alb CL2854

Număr anunț
DA26736416
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
THECON SRL (CUI 19302026)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003,36 RON
Valoare atribuită
1.003,36 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.003,36 RON

din 1.003,36 RON estimat