Atribuită Cumpărare directă

Botosi inalti tip cizma, impermeabili, prevazuti cu cordon de strangere. Material : polipropilena impermeabili, tip TYVEK, 55 gr. Set 2 bucati. 900 PERECHI PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26738496
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat