Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN MOBILA 4 IN 1 750ML BUC 2 X 9.72 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml BUC 4 X 7.92 RON fara TVA / buc 3 MISAVAN GEL WC MOUNTAIN FRESH / MARINE 4 IN 1 1L BUC 5 X 7.52 RON fara TVA / buc 4 MONOROLA MEGA 2/set 2str BUC 4 X 15.92 RON fara TVA / buc 5 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS / DIAMOND / LAVANDA SI VERBENA BUC 3 X 4.87 RON fara TVA / buc 6 FORTINO SACI MENAJ 35L 50/set REZISTENTI BUC 2 X 1.92 RON fara TVA / buc 7 MOP BUMBAC 250 g BUC 5 X 4.37 RON fara TVA / buc 8 BRILLI GALEATA OVALA 15L LILA / PEACH CU STORCATOR BUC 1 X 13.65 RON fara TVA / buc 9 SERV UMEDE ALOE VERA / GERBERA / ROSE 100/set BUC 4 X 4.10 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA26740852
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,75 RON
Valoare atribuită
222,75 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,75 RON

din 222,75 RON estimat