Atribuită
Cumpărare directă
Incarcator extern Puter 100W, cu 2 porturi USB-C Power Delivery si 2 porturi USB-A 3.0, poate incarca simultan doua laptopuri USB-C si 2 smartphone-uri. Iesire USB-C: 5V = 3A / 9V = 3A / 20V = 5A. Iesire USB-A 5V = 2,4A max pe port. 2 porturi USB-C Power Delivery si 2 porturi USB-A 3.0, poate incarca simultan doua laptopuri USB-C si 2 smartphone-uri. Iesire USB-C: 5V = 3A / 9V = 3A / 20V = 5A. Iesire USB-A 5V = 2,4A max pe port. 2 porturi USB-A 3.0, poate incarca simultan doua laptopuri USB-C si 2 smartphone-uri. Iesire USB-C: 5V = 3A / 9V = 3A / 20V = 5A. Iesire USB-A 5V = 2,4A max pe port. Iesire USB-C: 5V = 3A / 9V = 3A / 20V = 5A. Iesire USB-A 5V = 2,4A max pe port. Compatibilitate universala Incarcare optimizata pentru telefoane prin USB-A si USB-C, tablete, laptopuri si multe altele, inclusiv MacBook Pro de 15 inci, MacBook Air 2018 si Dell XPS de 13 inci. Scapa de incarcatoarele enorme, lente, care vin la pachet telefonul si laptopul. Inlocuieste-le cu un singur incarcator universal, care asigura o putere completa pentru toate dispozitivele compatibile. Compatibil cu: iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8/7/6 Samsung Galaxy S9 / S9 + / S8 / S8 + / Note 8 / Note 7 Pixel 3/2 / XL, Nexus 5X / 6P, LG G6 / G5, Moto Z Tablete iPad Pro 12.9 '' / iPad Pro 10.5 '' / iPad Pro 11 '', Pixel C MacBook Air 13'' (2018) / MacBook 12'' / MacBook Pro 13'' / MacBook Pro 15'' HP Elite X2, EliteBook X360, Spectre 13, Spectre 15, Spectre 360, Spectre folio 13-ak0000tu / Huawei
- Număr anunț
- DA26737837
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.350 RON
- Valoare atribuită
- 4.350 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.