Atribuită Cumpărare directă

1 Hartie copiator A4 NIVEUS, 80 gr, 500 coli/top top 100 11.20 2 Carton A4 lucios 250 gr coli 20 0.50 3 Bibliorafturi marmorat A4 buc 50 3.78 4 Rigla RIO 30 cm buc 10 0.90 5 Pixuri gel AIHAO 801A buc 100 0.73 6 Post-it 76x76, 100 file buc 10 1.46 7 Index autoadeziv 45x12, 8 culori buc 20 2.17 8 Dosare plastic A4 buc 50 0.38 9 Dosare de carton sina tare A4 buc 300 0.42 10 Marker negru Pelikan 407 buc 10 2.03 11 Evidentiator Pelikan 490 (culori diferite) buc 30 2.13 12 Cub hartie alb, 9x9 buc 2 2.59 13 Agrafe de birou 28 mm cut 10 0.67 14 Creioane HB cu radiera buc 20 0.28 15 Pasta corectoare NOKI buc 10 1.32

Număr anunț
DA26741374
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.718,88 RON
Valoare atribuită
1.718,88 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.718,88 RON

din 1.718,88 RON estimat