Atribuită Cumpărare directă

Vestă multibuzunare (asortată cu gama PANOSTYLE). Închidere cu fermoar anti-frig. Elastic pe laterale spate. 9 buzunare. Răscroieli mâneci antivânt Protecție mijloc-spate Port-ecuson detașabil inclus Buzunare pentru mâini Țesătură 65% poliester 35% bumbac matlasat. Căptuşeală Tafta poliester vătuit. CULOARE Bleumarin, XL,-1 buc si XXL-1 buc,

Număr anunț
DA26753760
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
VICTOR C.S.V. SRL (CUI 30230842)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat