Atribuită
Cumpărare directă
Oprit alimentarea cu apa de mare a boilerului 5000l si golit boilerul din punctul termic Decopertatt izolatia pe o lungime de 1 m a boilerului Demontat supapa de siguranta, taiat stutul de 2'' si slefuit corpul boilerului in zona afectata pana la luciu metalic Placat corpul boilerului pe o suprafata de 1,5mx0,5m cu tabla g=6mm, prin cordon de sudura si montat cu stut din tv2'' folosind electrozi superbazici 6 kg Grunduit zona placata si montat supapa de siguranta tronsonul nou Efectuat probe de presiune si etanseitate dupa umplerea boilerului
- Număr anunț
- DA26752467
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
- Cod CPV
- 50531100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.528,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.528,47 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.