Atribuită
Cumpărare directă
1 Cablu telefonic in gel 2x0,4x50 50 perechi -Cablu telefonic de exterior subteran— KPDFAPA — 50x2x0,4 Termen de livrare 5-7 zile de la comanda. ml 50 13.95 ron, valoare fara TVA 697.5ron 2 Cablu UTP cat 6e AWG24- . DE010024334 (old code VOL-6UP4-305) Cablu cat. 6 100 ohms UTP, manta PVC verde, CPR E, 4 perechi (305 m cutie) rola 305m 20 role 381.25 ron, valoare fara TVA 7625 ron 3 Pigtails SC/PC, Sm 1 m - PT-SC-SM-1.5 Pigtail SC/PC SM 9/125 simplex 0,9mm white LSZH cable,1,5 m (tight buffer) Termen de livrare 10 - 14 zile buc 30 6.03 ron valoare fara TVA 180.9 ron Total fara TVA - 8503.4 ron
- Număr anunț
- DA26764216
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01704 (CUI 4283546)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32572000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.503,40 RON
- Valoare atribuită
- 8.503,40 RON
- Data publicării
- 07.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.