Atribuită Cumpărare directă

Consumabile Dermatologie ADV1180328/30.10.2020

Număr anunț
DA26741051
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.792,79 RON
Valoare atribuită
2.792,79 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.792,79 RON

din 2.792,79 RON estimat