Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MISAVAN MOBILA 4 IN 1 750ML BUC 5 X 9.72 RON fara TVA / buc 2 MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ml BUC 8 X 7.92 RON fara TVA / buc 3 Hartie ig. parfumata 3 strat Rose / Musetel 8/set BUC 15 X 8.35 RON fara TVA / set 4 Monorola Mega 2/set 2str BUC 6 X 15.92 RON fara TVA / set 5 SAVELLE SAPUN 500ML SEA MINERALS / DIAMOND / LAVANDA SI VERBENA BUC 6 X 4.87 RON fara TVA / buc 6 FORTINO SACI MENAJ 35L 50/set REZISTENTI BUC 10 X 1.92 RON fara TVA / buc 7 BRILLI SACI MENAJ 120L 10/SET SR VERZI BUC 10 X 4.45 RON fara TVA / buc 8 MOP BUMBAC 250 g BUC 5 X 4.37 RON fara TVA / buc 9 BURETE PENTRU VASE PROFESIONAL XXL, MISAVAN 1BUC/SET BUC 10 X 1.17 RON fara TVA / buc 10 DETARTRANT TOALETA FORTE DR. STEPHAN WC POWER 750ml BUC 5 X 11.47 RON fara TVA / buc 11 MISAVAN PARDOSELI 1L MARINO BUC 8 X 6.57 RON fara TVA / buc 12 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set ALBASTRU / GALBEN / ROSU / VERDE BUC 1 X 41.15 RON fara TVA / buc 13 MISAVAN WC AQUA BLUE / FLOWER 3D 40g BUC 5 X 3.76 RON fara TVA / buc 14 SERV UMEDE ALOE VERA / GERBERA / ROSE 100/set BUC 5 X 4.10 RON fara TVA / set 15 DETERGENT VASE MUSETEL / ALOE VERA BALSAM 1000ml BUC 3 X 5.41 RON fara TVA / buc 16 DR.STEPHAN CARPET&MORE 750ML BUC 5 X 11.09 RON fara TVA / buc 17 MISAVAN GEL WC MOUNTAIN FRESH / MARINE 4 IN 1 1L BUC 5 X 7.52 RON fara TVA / buc 18 CHIBRITURI MISAVAN 10/set BUC 1 X 10.48 RON fara TVA / buc 19 DR.STEPHAN ODORIZANT BAIE SERVICE 1L BUC 1 X 41.09 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26740891
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,41 RON
- Valoare atribuită
- 810,41 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.