Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 2500 de bucati : Calitate Superioara - Masca protectie 3 straturi - aviz ANMDMR 2000 de bucati : Manusi examinare si protectie Nitrylex basic (Marime: XL) 30 de bucati : Pulverizator 750 ml mai putin

Număr anunț
DA26754975
Autoritate contractantă
Comuna Rebrisoara (Consiliul Local) (CUI 4347380)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.839,46 RON
Valoare atribuită
2.839,46 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.839,46 RON

din 2.839,46 RON estimat