Atribuită Cumpărare directă

Pamant vegetal-pamant de padure-amestec (pamant 60% + nisip 40%)

Număr anunț
DA26756018
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LANDFILL COMPLEX TRADE SRL (CUI 30958960)
Cod CPV
14212410-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.487,10 RON
Valoare atribuită
7.487,10 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.487,10 RON

din 7.487,10 RON estimat