Atribuită
Cumpărare directă
Agende bej 17x24 personalizate 150 buc x 47 lei/buc Agende lux 17x24 personalizate 20buc x133,7 lei/buc Agenda lux 15 x 21 personalizate 10 buc x 86 lei/buc Agenda lux 15x 21 personalizate 10 buc x 86 lei/buc Agenda lux 15x 21 personalizate 10 buc x 86 lei/buc Agenda lux 15x 21 personalizate 10 buc x 86 lei/buc Total comanda 13164 lei fara tva Total comanda 15665.16 cu tva
- Număr anunț
- DA26757539
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
- Furnizor / câștigător
- NEW STYLE OMONY'S (CUI 17678670)
- Cod CPV
- 22819000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.164 RON
- Valoare atribuită
- 13.164 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.