Atribuită
Cumpărare directă
2,2-Bithieno[3,2-b]thiophene,96% - 1 buc TERT-BUTYL 2,5-DIHYDRO-1H-PYRROLE-1-CARBOXYLATE, 96% - 1 buc 4,4'-DIHYDROXYBENZOPHENONE, 99% - 1 buc 3,4-Ethylenedioxythiophene - 1 buc P-AMINOBENZOIC ACID FREE ACID 99+% - 1 buc 3-Aminophenylboronic acid - 1 buc PYRROLE-2-CARBOXYLIC ACID, 99%- 1 buc 4-AMINOTHIOPHENOL - 1 buc O-PHENYLENEDIAMINE FREE BASE - 1 buc THIOPHENE, 99+% - 1 buc PYRROLE, 98% - 1 buc ITACONIC ACID, 99+% - 1 buc conform oferta nr. 81352-1/5.11.2020
- Număr anunț
- DA26765069
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.034,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.034,66 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.