Atribuită Cumpărare directă

cartus cernealaHP L0S70AE PREMIUM, culoare negru, pentru imprimanta HP 8210

Număr anunț
DA26751798
Autoritate contractantă
Directia Publica Comunitara de Evidenta a Persoanelor Dolj (CUI 17187222)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,42 RON
Valoare atribuită
250,42 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,42 RON

din 250,42 RON estimat