Atribuită
Cumpărare directă
Servicii ascutire cutite vidia si otel rapid HSS pentru masini de taiat Polar, Bauman, Atlas,Ideal, Data Runner conform ofertei nr.1717 1.Cutit vidia pentru masina de taiat Polar 92 dimensiunea 1095x115x11,7mm ascutire 2 unghiuri nr.ascutiri/an 70 2.Cutit otel rapid HSS pentru masina de taiat Polar dimensiunea 1095x115x11,7mm ascutire microfinish nr. ascutiri/an - 30 3.Cutit otel rapid HSS pentru masina de taiat Polar 115 dimensiunea 1390x160x13,75cm ascutire microfinish nr.ascutiri/an - 12 4.Cutit vidia pentru masina de taiat Bauman dimensiunea 1580x125x12mm ascutire 2 unghiuri nr. ascutiri/an - 30 5.Cutite vidia pentru masina de taiat Atlas dimensiunea 350x180mm ascutire microfinish nr.ascutiri/an - 70 6.Cutit otel rapid HSS pentru masina de taiat Ideal 7228 dimensiunea 840x100x10mm ascutire microfinish nr.ascutiri/an - 6 7.Cutit vidia pentru masina digitala Data Runner dimensiunea 545x40mm ascutire 2 unghiuri nr.ascutiri/an - 12
- Număr anunț
- DA26764898
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 71550000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.818 RON
- Valoare atribuită
- 47.818 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.