Atribuită
Cumpărare directă
Aparat sudura mini arc 160 + accesorii buc 1 Masina insurubat/gaurit 18V 110Nm buc 2 Polizor unghiular 220V 125mm buc 1 Polizor unghiular cu acumulatori 125mm 2x5Ah 18V BOSCH buc 2 Rotopercutor SDS plus 3.5Kg cu acumulatori 2x6Ah 18V buc 2 Rotopercutor SDS PLUS COMBI 2-28 buc 3 Rotopercutor SDS PLUS COMBI 3-28 buc 3 Set acumulator 18V 2x5Ah + incarcator buc 3
- Număr anunț
- DA26763910
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.941,21 RON
- Valoare atribuită
- 31.941,21 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.