Atribuită Cumpărare directă

LAMAI TR KG CI VRAC LAMAI TR KG CI VRAC AROVIT GEM ASOR.PATI5KG KINDER BUENO WHITE 39G SENIC RAHAT ASORT.1,7KG TONELI OUA COD 2 CLS.L 30 IZVORUL ALB NECARB.0,5PET FUZETEA PIERS-HIBISC0,5PE FUZETEA FR.PADURE 0,5PE

Număr anunț
DA26753520
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,53 RON
Valoare atribuită
779,53 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,53 RON

din 779,53 RON estimat