Atribuită Cumpărare directă

autoutilitara, autospeciala, Putere [kW]:184 Nr. total locuri: 2 Masa totala maximă: 16000, Valabilitate: 12 luni, Omniasig

Număr anunț
DA26750544
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare atribuită
2.960 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.960 RON

din 2.960 RON estimat