Atribuită
Cumpărare directă
manusi 2x2.94 aracet 1x4.62 var 2x5.88 pensula 1x5.04 plasa bz. 3x247.9 robinet 1x12.18 redus 1x4.2 ochelari 1x7.98 sfoara 4x2.52 folie 2.5x8.4 var 1x 13.03 panza flex 1x8.4 negrese 1x37.82 sprei alb 1x10.92 plasa bz. 4x247.9 robinet 1x6.3 soricei 5x0.17 galeti 2x 4.2 clor 1x5.21 var 2x13.03 aracet 2x4.2 panza flex 1x 8.4 suruburi12x0.25 piulite 12x0.08 saiba 12x0.08
- Număr anunț
- DA26750942
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.956,75 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.