Atribuită Cumpărare directă

Achizitie DRUM KM BIZHUB C224/284 DR-512 K pt multifunctionala Konika Minolta Bizhub C224, pt buna functionare in cadrul AJOFM SATU MARE

Număr anunț
DA26762317
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SATU MARE (CUI 11341313)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,60 RON
Valoare atribuită
670,60 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,60 RON

din 670,60 RON estimat