Atribuită Cumpărare directă

1. Fiset metalic cu 4 polite, fabricat din tabla sudata cu o grosime de min 0.7 mm; utilizare comerciala si industriala; constructie sudata din otel cu pereti simpli; prevazut cu 4 polite reglabile pe inaltime; sistem de inchidere sus-jos; incuietoare cu 2 chei; greutate minima suportata de polita35 kg; dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri; dimensiune 900x400x1800 mm -/+10 mm ; culoare gri. 2. Vestiar cu 3 usi de dimensiune 1200x450x1800; constructie metalica din tabla de otel; ciloare gri(vopsea ignifuga) avand polita in partea superioara,1 bara pentru umerase si perete separator pentru delimitare compartiment haine personale si haine de lucru; incuietoare.

Număr anunț
DA26752426
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.753,02 RON
Valoare atribuită
7.753,02 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.753,02 RON

din 7.753,02 RON estimat