Atribuită
Cumpărare directă
ACETONITRIL GC/HPLC GGR 4 L, ACETONA HPLC GGR 2,5 L, TERMOMETRU DIGITAL CU SONDA OTEL INOX, BALON COTAT 100 ML CLASA A CU DOP PLASTIC PREMIUM LINE, BALON COTAT 50 ML CLASA A CU DOP PLASTIC PREMIUM LINE, MULTIPARAMETRU PORTABIL PC5, TERMOMETRU ELECTRONIC DIGITAL WATERPROOF, VAS DE CRISTALIZARE CU CIOC PREMIUM LINE 100 ML, BAIE DE APA TERMOSTATATA 6.1 LITRI, REFRACTOMETRU PORTABIL OE/MASS S/VOL AP/KMW
- Număr anunț
- DA26769743
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.573,04 RON
- Valoare atribuită
- 4.573,04 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.