Atribuită Cumpărare directă

MOUSE A4TECH PC sau NB, cu fir, USB, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, negru, „OP-720-B-UP”

Număr anunț
DA26753973
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IASI (CUI 4981212)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,80 RON
Valoare atribuită
703,80 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,80 RON

din 703,80 RON estimat