Atribuită
Cumpărare directă
realizat din pal melaminat 18mm provenienta Egger ( decor U540, H1312) cantuit cu ABS la culoare. - Dulap suspendat ( L*l*h) 800*400*600mm - 3 buc ( prevazut cu balamale aplicate cu amortizare , polita interioara) 347 lei/ buc - Dulap depozitare ( L*l*h) 1000*540*2410mm - 3 buc ( prevazut cu balamale aplicate cu amortizare , polite fixe pentru depozitare ) 1380 lei/ buc - Polite suspendate ( L*l*h) 800*200*18mm - 3 buc 50 lei /buc - Masa ( L*l*h) 900*550*770mm - 1 buc 240 lei/ buc - Birou cu spatii pentru 2 calculatoare ( L*l*h) 2000*600*770mm - 1 buc 525 lei/ buc - Corp frigider ( L*l*h) 606*600*800mm - 1 buc 180 lei /buc - Birou ( L*l*h) 1000*600*770mm - 1 buc 714 lei/bu
- Număr anunț
- DA26754847
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.30 (CUI 29368915)
- Furnizor / câștigător
- ECOPAL DISTRIBUTION SRL (CUI 15833793)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.990 RON
- Valoare atribuită
- 6.990 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.