Atribuită Cumpărare directă

CARTUS COMPATIBIL CF 283A pentru MFP 225

Număr anunț
DA26761260
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,36 RON
Valoare atribuită
297,36 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,36 RON

din 297,36 RON estimat