Atribuită Cumpărare directă

Combinezon UNICA FOLOSINTA IMPERMEABIL LAMINAT Categoria 3 Tip 5 / 6 EN 1073PE EN 1149-5, EN 14126 marimea XXXL. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate precum si avizele si certificarile legale in vigoare. PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA !

Număr anunț
DA26748864
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.920 RON
Valoare atribuită
10.920 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.920 RON

din 10.920 RON estimat