Atribuită
Cumpărare directă
011.01.025 - Pompa pentru pipete Isolab pi-pump, 25 ml, 1 bucata Prevazuta cu rotita de reglare pentru retinerea si dozarea lichidelor Prin simpla invartire a rotitei in sus, extrageti lichid,Prin invartirea rotitei in jos, veti doza lichidul Permite o dozare precisa chiar si pentru volumele mici de substante,Functie de golire rapida prin apasarea unei manete,Permite utilizarea atata cu mana stanga cat si cu mana dreapta -Palnie Buchner ISOLAB din polipropilena, Ø 90 mm Termen de livrare :max.5 saptamani Beneficiar :Fac de Biologie si Geologie-Balzs Zoltan Robert,Resp. achizitie:A.Vadan
- Număr anunț
- DA26765353
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,56 RON
- Valoare atribuită
- 199,56 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.