Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR LITIU POLIMER, TENSIUNE NOMINALA 3.7V, CAPACITATE 50mAh, CABLURI, CU CIRCUIT DE PROTECTIE, DIMENSIUNI ,3.5mmx11mmx20mm

Număr anunț
DA26786542
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
CREATIVE OFFICE S.R.L. (CUI 25472289)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.203,14 RON
Valoare atribuită
1.203,14 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.203,14 RON

din 1.203,14 RON estimat