Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea Contractantă sorește să achiziționeze ermometru cu infrarosu certificat CE este conceput pentru a masura foarte repede temperatura corpului. Proiectat pentru toate varstele, ecranul retroiluminat LCD este usor de citit, iar manerul antiderapant este confortabil de prins. Termometrul poate fi folosit in mod repetat, fara a va face griji cu privire la contactul cu ceilalti. Acesta detecteaza rapid temperatura, fara a fi nevoie de contact. Citirile dureaza mai putin de o secunda si ecranul va avertiza imediat utilizatorul daca un risc. Termometru cu tehnologie avansara de masurare a temperaturii corpului: Masurati cu precizie temperatura partilor corpului, cum ar fi fruntea si mana. Stocheaza pana la 16 inregistrari Indica daca temperatura este ridicata si se poate opri automat dupa utilizare Datele apar pe afisaj, astfel incat este usor sa cititi si sa inregistrati datele cu exactitate Doar un clic pentru a testa temperatura, facand-o rapid si usor de utilizat pentru Centru de zi
- Număr anunț
- DA26786465
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,06 RON
- Valoare atribuită
- 126,06 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.