Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul ofertei îl constituie achiziţia de "Servicii de consultanta pentru realizarea unei cereri de finanţare in cadrul Programului Operaţional Competitivitate 2014-2020, pentru achiziţionarea de echipamente din domeniul tehnologiei informaţiei - IT mobile, respectiv tablete pentru uz şcolar cu acces la internet, precum şi a altor echipamente/dispozitive electronice necesare desfăşurării activităţii didactice în mediul on-line. Finanţarea va fi accesata cu respectarea prevederilor Ghidului Solicitantului Programului Operaţional Competitivitate, Axa prioritară 2 - Tehnologia Informaţiei şi Comunicaţiilor (TIC) pentru o economie digitală competitiva, Prioritatea de investiţii 2c. - Consolidarea aplicaţiilor TIC pentru e-guvernare, e-învăţare, e-incluziune, e-cultură, e- sănătate, Obiectiv Specific OS 2.4 - Creşterea gradului de utilizare a Internetului, Acţiunea 2.3.3 - îmbunătăţirea conţinutului digital şi a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e- educaţie, e-incluziune, e-sănătate şi e-cultură - SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE
- Număr anunț
- DA26758174
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL (CUI 28421336)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.