Atribuită Cumpărare directă

Antigel G 11 si G 12 // Pachetul contine: Antigel G11 300litri, ambalat astfel: 100 bucati flacoane 1 litru + 10 bucati canistre 20 litri si Antigel G12 500 litri, ambalat astfel: 100 bucati flacoane 1 litru + 20 bucati canistre 20 litri / Pret total: 5.410,00 lei, conform ofertei Mafe Chim-inregistrata de Serv Achizitii CMTEB cu nr 87165/02.11.2020.

Număr anunț
DA26760765
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
MAFE CHEM S.R.L. (CUI 42435957)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.410 RON
Valoare atribuită
5.410 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.410 RON

din 5.410 RON estimat