Atribuită
Cumpărare directă
Plasture in rola pe suport de film, poros, poate fi rupt cu usurinta pe lungime sau pe latime. Rezistent la murdarie, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea pansamentelor si a instrumentelor de masurare, recomandat pacientilor cu piele sensibila. Dimensiune: 2,5 cm x 9,2 m. Ambalare: 12 buc/cutie. Plasture in rola pe suport textil, cu margini zimtate, de culoarea pielii. Rezistent la rupere, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, fixarea sondelor, recomandat pacientilor cu piele normala. Dimensiune: 5 cm x 5 m. Mod de ambalare : individual/ rola Plasturi pentru inlocuirea suturilor chirurgicale, din material netesut, de culoarea pielii. Prezinta margini rotunjite, asigura o buna aderenta si permit pielii sa respire. Indicati pentru inchiderea atraumatica a plagilor minore, a inciziilor chirurgicale ale plagilor primare in curs de vindecare, pentru protejarea marginilor plagii impotriva tensiunii si pentru stabilizarea cicatricelor recente. Continut: 2 folii x 3 benzi/plic. Dimensiunea 25 x 127 mm. Mod de ambalare: cutie x 50 plicuri Plasturi pentru inlocuirea suturilor chirurgicale, din material netesut, de culoarea pielii. Prezinta margini rotunjite, asigura o buna aderenta si permit pielii sa respire. Indicati pentru inchiderea atraumatica a plagilor minore, a inciziilor chirurgicale ale plagilor primare in curs de vindecare, pentru protejarea marginilor plagii impotriva ten
- Număr anunț
- DA26751984
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.127,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.127,66 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.