Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector BENQ

Număr anunț
DA26776703
Autoritate contractantă
SCOALA "CONSTANTIN GAVENEA" TULCEA (CUI 13625931)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,28 RON
Valoare atribuită
3.193,28 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,28 RON

din 3.193,28 RON estimat