Atribuită Cumpărare directă

Se achzitioneaza Gel antibacterian cu pompita 1000 ml Hygienium 15.00 Buc , 57.90 lei buc , 868.50 lei total ; pretul include si costul transportului la beneficiar ;

Număr anunț
DA26804453
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,50 RON
Valoare atribuită
868,50 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,50 RON

din 868,50 RON estimat