Atribuită Cumpărare directă

cod intern 10854710 hartie imprimanta cu margini perforate ( tractor/ matriciala ) 1800 coli/cutie A4 in 1 exp PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26779841
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199330-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,92 RON
Valoare atribuită
199,92 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,92 RON

din 199,92 RON estimat