Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea facultativa de accidente a pasagerilor/calatorilor”-,pentru : -auto IVECO DAILY,nr inmatriculare TL-99-ATL nr.locuri 19+1, incepand cu data de 28.11.2020, valabilitate 1 an

Număr anunț
DA26798472
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI 2647128)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,60 RON
Valoare atribuită
159,60 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,60 RON

din 159,60 RON estimat