Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE SI ACCESORII AUTOTURISME SI AUTOUTILITARE 1. Antigel -- 30 l 2. Apa distilata --20l

Număr anunț
DA26764639
Autoritate contractantă
SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
Furnizor / câștigător
EST CAR SRL (CUI 24056424)
Cod CPV
42124100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,50 RON
Valoare atribuită
374,50 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,50 RON

din 374,50 RON estimat