Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4. ABSOLUT TOP 30.00 DOSAR PVC BUC 50.00 HARTIE A4 160GR CANON TOP 1.00 BURETIERA ECADA BUC 1.00 NOTES CUB DELI NEON BUC 1.00 NOTES ADEZIV INDEX EAGLE BUC 1.00 PIX HERLITZ JELLY BUC 3.00 PLIC C6 GUMAT BUC 50.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 50.00 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 20.00 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 1.00 CORECTOR CU BANDA PELIKAN MINI BUC 1.00 CLIPS 32MM 12BUC/SET SET 1.00 RIGLA 30 CM BUC 1.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 2.00 PIX CU GEL PILOT "SUPER GEL" BUC 10.00 PIX CU SUPORT BIROU V-752/RD-3-201 BUC 2.00 PIX CU GEL PILOT "SUPER GEL" BUC 4.00 REZERVE PIX CELLO BUC 2.00 ELASTIC BANI BUC 1.00 DOSAR CU SINA BUC 50.00 HARTIE A3 ABSOLUT TOP 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 15.00
- Număr anunț
- DA26785750
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,93 RON
- Valoare atribuită
- 774,93 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.