Atribuită Cumpărare directă

REGO RECOVERY GEL/1600GR 4 * 183,49 = 733,96 BCAA SYS 8 * 100,92 = 807,36 NOEXPLODE 600 GR 4 * 118,3.

Număr anunț
DA26764360
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
SMART NUTRITION SRL (CUI 30598810)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.687,72 RON
Valoare atribuită
3.687,72 RON
Data publicării
07.11.2020 00:00
Data finalizării
08.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.687,72 RON

din 3.687,72 RON estimat