Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie furnituri de birou: Agrafe 28 mm - 40 cut, agrafe 50mm - 10cut, bibliorafturi-30 buc, perforator-5 buc, capsator - 10 buc, capse 24/6-30 buc, corector-20 buc, cuter-10 buc, dosare simple-4000 buc, dosare pvc-300 buc, elastice bani 70mm-30buc, foi de parcurs-10car, lipici-30buc, marker gros negru-10buc, marker cd negru-20buc, ordin deplasare-10car, pic-10 buc, pixuri negre-20, albastre-180, plicuri dl fer.dreapta-2000, c5 alb-1000buc, c5 kraft-2000buc,post it 76mm-40buc, post it stick-30buc,scotch lat transparent-30 buc, sfoara alba-60 buc.
- Număr anunț
- DA26763731
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.137 RON
- Valoare atribuită
- 2.137 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.