Atribuită
Cumpărare directă
L429.1 - Pietricele de fierbere ROTH cu forma neregulata, 50 g Pietricele de fierbere cu forma negreculata Realizate din PTFE Rezistente la temperaturi de pana la 260 °C Granulatia pietricelelor difera de la 1 pana la 5 mm Nu zgarie sticla si nu lasa urme de pudra Producator ROTH Cantitate o cutie Impachetare 1 * 50 g Cod produs L429.1
- Număr anunț
- DA26780206
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 14212110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,92 RON
- Valoare atribuită
- 38,92 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.