Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de viata pentru un numar de 14 persoane, conform descrierii dvs.

Număr anunț
DA26760571
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703,52 RON
Valoare atribuită
1.703,52 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703,52 RON

din 1.703,52 RON estimat